Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zjeżdżalnie, które można zakupić w naszym sklepie internetowym

2020-12-07
Zjeżdżalnie, które można zakupić w naszym sklepie internetowym

Podstawowy element każdego placu zabaw - zjeżdżalnie, bez nich się nie obejdzie!

W swojej prostocie zawarty jest fenomen każdej zjeżdżalni. Zwykła ślizgawka, która po prostu jest lekko nachylona. Jednak różnorodność wariantów jakie możemy spotkać na placach zabaw sprawia, że każda zjeżdżalnia może dawać inne doznania. Metalowe, plastikowe, kręte, proste, falowane, długie i bardziej płaskie, krótsze lecz strome, wariantów jest mnogość. Z tego powodu zabawa na ślizgawkach zawsze dostarcza nowych emocji i bodźców.

Najlepsze zjeżdżalnie na place zabaw - OTITU z bogatą ofertą ślizgawek

Nie ma co się oszukiwać - najważniejsze w zjeżdżalniach są bezpieczeństwo oraz jakość wykonania poszczególnych elementów. Z tego powodu warto zadbać, aby producent był profesjonalistą i miał doświadczenie w tworzeniu tego typu elementów. Jesteśmy topowym sprzedawcą sprzętu i akcesoriów na place zabaw. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na oferowanie naszym klientom produktów o najwyższej jakości, które są stuprocentowo bezpieczne, a przy tym dają masę frajdy naszym pociechom. W ofercie sklepu znaleźć można wiele różnego rodzaju zjeżdżalni. Do tego możemy zakupić również akcesoria, które pozwolą nam naprawić, zbudować bądź wzmocnić ślizgawki poprawiając bezpieczeństwo.

Wybór możliwości aranżacji placu zabaw jest ogromny. Najmłodszym dzieciom proponujemy mniejsze zjeżdżalnie, krótsze niż metr. Nieco starsi milusińscy na pewno docenią zjeżdżalnie z utwardzanego plastiku o lekkim falowaniu, a także zjeżdżalnie tunelowe, które występują w wariancie prostym, tunelowym i spiralnym. Starszaki świetnie odnajdą się podczas zabawy z użyciem zjeżdżalni stalowych, a także ślizgawek do nasypu.

Ogromną gratką w ogrodzie będą też zjeżdżalnie proste i faliste z utwardzanego plastiku, o długości dochodzącej nawet do trzech metrów! Do tego mamy również możliwość wyboru kolorystyki oraz wymiarów każdej ślizgawki. Dzięki temu możemy być pewni, że nasze dziecko będzie zadowolone i szczęśliwe z zabawy na dowolnej zjeżdżalni.

pixel