Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

zjeżdżalnie

( ilość produktów: 19 )

Zjeżdżalnie na plac zabaw

Nasze zjeżdżalnie są bezpieczne, funkcjonalne i praktyczne. Zastosowanie wysokiej jakości utwardzonego i zagęszczonego plastiku jest gwarancją wytrzymałości. Odporność na zmienne warunki atmosferyczne i promieniowanie UV sprawia, że mogą być z powodzeniem użytkowane przez długi czas. Dodatkowym atutem jest łatwość montażu. Starannie wykonane oraz dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej zjeżdżalnie z całą pewnością będą centralnym punktem placu zabaw.  Wszystkie zjeżdżalnie posiadają certyfikaty TUV.

Zjeżdżanie jest jedną z ulubionych zabaw każdego dziecka na placu zabaw. W naszej ofercie wyróżnić możemy zjeżdżalnie plastikowe, zjeżdżalnie tunelowe, zjeżdżalnie spiralne, zjeżdżalnie metalowe, do podestu, zjeżdżalnie do domku czy zjeżdżalnie tubowe. W naszym sklepie internetowym znajdują się również wszystkie akcesoria do placów zabaw oraz elementy konstrukcyjne. Każdy może zrobić swoim dzieciom miejsce do zabawy w ogrodzie, na działce czy przed domem.

OTITU i bogata oferta zjeżdżalni ogrodowych 

W kategorii zjeżdżalnie ogrodowe prezentujemy wiele różnych modeli zjeżdżalni. Dzięki naszej ofercie każdy może kompleksowo wyposażyć swój przydomowy plac zabaw w ogrodzie. Prywatna zjeżdżalnia to dla każdego dziecka spełnienie najskrytszych marzeń. W naszej ofercie znajdują się również przejścia trójkątne i wejścia do innego typu elementów, jak na przykład zjeżdżalni spiralnych. Posiadamy różne typy i rozmiary zjeżdżalni: Zjeżdżalnie 2,50m oraz zjeżdżalnie 3,00 m to popularne wybory w naszym sklepie. W tych wymiarach, a także w wielu innych, wybrać można między innymi: 

  • Zjeżdżalnie do podestu i zjeżdżalnie spiralne do podestu
  • Zjeżdżalnie proste, typu LDPE i zjeżdżalnie proste z płyty HDPE
  • Zjeżdżalnie faliste
  • Zjeżdżalnie tunelowe proste do podestu, tunelowe spiralne i tunelowe zakręty
  • Zjeżdżalnie stalowe
  • Zjeżdżalnie plastikowe
pixel