Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

liny i akcesoria

( ilość produktów: 51 )

Akcesoria na plac zabaw

Oferowane przez nas liny i akcesoria są produktami bezpiecznymi i funkcjonalnymi. Umożliwiają tworzenie m.in. drabinek, siatek oraz linariów. Wszystkie liny i akcesoria są doskonale zabezpieczone przed działaniem czynników atmosferycznych oraz są zgodne z odpowiednimi normami. Staranne wykonanie oraz szeroki wybór gwarantują stworzenie wielu zarówno klasycznych i użytecznych jak i fantazyjnych projektów.


Przydomowy plac zabaw to absolutne spełnienie marzeń każdego dziecka. Nasz sklep pozwala na kompleksowe wyposażenie w elementy na plac zabaw najwyższej jakości. To produkty wytrzymałe, trwałe, precyzyjnie wykonane, a przede wszystkim, zapewniające tysiące godzin radosnego, beztroskiego czasu. Dzięki temu każde dziecko zyskuje możliwość nieograniczonej zabawy przed własnym domem. Akcesoria na plac zabaw od OTITU to gwarancja wolności i braku jakichkolwiek ograniczeń. W końcu dziecko będzie miało wszystkie atrakcje na placu zabaw dla siebie.

Mamy spory asortyment, dzięki czemu każdy znajdzie produkt odpowiedni dla siebie. Wszystkie urządzenia na plac zabaw znajdujące się w naszym sklepie są produktami wykonanymi z najwyższą starannością i spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa. Posiadamy gotowe produkty, takie jak zjeżdżalnie lub huśtawki, do których znajdziesz wybrane akcesoria. Wszystko po to, aby każdy mógł stworzyć swój oryginalny i niepowtarzalny, przydomowy plac zabaw. Różnorodne liny, kamienie do wspinaczki w różnych kształtach, elementy na plac zabaw do akrobacji, bujaki tematyczne i wiele więcej. Dzięki nim każdy może stworzyć niepowtarzalne miejsce, w którym dzieci spędzają wiele dobrego czasu. W sklepie znajdziesz teleskopy, lornetki, kierownice, telefony, koła, peryskopy, uchwyty, flagi czy kompasy. Dzięki nim każdy ma szansę na stworzenie tematycznego i oryginalnego domku.

pixel