Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zabawy dla dzieci

2019-06-22
Zabawy dla dzieci
Dobrze zorganizowany czas zabawy daje dzieciom coś więcej niż tylko ogrom radości. Można połączyć przyjemne z pożytecznym, kupując takie sprzęty, które rozwiną koordynację ruchową, spostrzegawczość i cechy wolicjonalne malucha.

To warto wybrać - zabawki logiczne
Obecnie sklepy z asortymentem zabawek dla dzieci pełne są kolorowych i ciekawych produktów, dzięki którym młody człowiek uczy się podstawowej wiedzy o otaczającym go świecie. Na uwagę zasługują między innymi panele edukacyjne, na przykład kółko-krzyżyk, wykonane najczęściej na bazie drewna, które można układać, dopasowując do siebie namalowane na nich obrazki. W zastawach jest kilka cylindrycznych klocków, które można zamontować na wybranym elemencie konstrukcji placu zabaw.

Sprzęty sportowe
Jeśli dzieci lubią poszaleć z piłką lub cenią sobie inną formę sportowej aktywności, warto zamontować na działce obręcz do koszykówki. Dzięki tej grze zespołowej można nauczyć się nie tylko współdziałania w grupie, ale też celności i koordynacji ruchowej. Mini boisko jest dla dzieci wielką frajdą, ale też daje szansę do przeprowadzania rodzinnych rozgrywek w zróżnicowanych wiekowo drużynach. Kolejną propozycją zakupową, przydatną szczególnie dla chłopców, jest mały worek treningowy. Oprócz dobrej zabawy, boksując dziecko rozwija swoją sprawność fizyczną, koordynację ruchową i wyładowuje nadmiar energii. Trwałe, bezpieczne tworzywo, odporność na działanie czynników atmosferycznych i łatwy montaż, to główne zalety tego produktu. Worek można wypełnić wedle uznania wybranym przez siebie wsadem.

Bujaki
Młodsze i trochę starsze dzieci uwielbiają bujaki. Te tradycyjne urządzenia w nowym wydaniu - barwne, trwałe i dające moc frajdy, warto zakupić na swoją działkę. W naszym sklepie wybór takich zabawek jest duży – ciekawe, żywe kolory, różne kształty oraz wysoka funkcjonalność. Koniki, koguty, psy czy motory - każdy znajdzie dla siebie idealne rozwiązanie dopasowane do upodobań dziecka. Bujaki opatrzone są certyfikatami i spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa, podobnie jak wszystkie produkty oferowane przez OTITU.

Asortyment do domków
Jeśli na działce znajduje się domek dla dzieci, wtedy można doposażyć go w różne, bajecznie kolorowe sprzęty. Są to zabawki, które rozwijają wyobraźnię młodego człowieka. Mogą to być na przykład peryskopy lub teleskopy montowane do płotu, wykonane z trwałych materiałów, zapewniających długi czas użytkowania. Nie tylko uatrakcyjniają wygląd działki, ale też rozbudzają kreatywność dziecka i stanowią świetną bazę do różnego typu zabaw na świeżym powietrzu.

Huśtawki
Tego typu sprzętu nie może zabraknąć na mini palcu zabaw. W naszym asortymencie występują w wielu kształtach i kolorach oraz wykonane są na bazie różnych materiałów. Na szczególną uwagę zasługuje huśtawka z drewnianym siedziskiem na grubym sznurze, która wpisze się idealnie w stylistykę ogrodu eko. Dla najmłodszych mamy wiele huśtawek kubełkowych - bezpiecznych, mających mocne barwy. Zrobione są z wysokiej jakości tworzywa, mają regulowane linki oraz są bardzo łatwe w montażu. Często kupowane są także huśtawki podwójne, na których może jednocześnie bujać się dwójka dzieci. Radość młodszych i starszych pociech z takiej formy zabawy jest ogromna. Oprócz tych sprzętów rekreacyjnych mamy też wiele innych, sprzyjających nie tylko dobrej zabawie, ale i rozwojowi sprawności ruchowej i wyobraźni u dzieci. Kolorowe zjeżdżalnieakcesoria do akrobacji oraz kamienie i linki wspinaczkowe – dzięki nim można stworzyć niezwykły mini plac zabaw dla dzieci.

Polecane

pixel