Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Używane sprzęty na plac zabaw

2019-11-16
Używane sprzęty na plac zabawKażdy, kto zakłada dla dziecka mini plac zabaw na działce, zastanawia się, gdzie kupić odpowiednie sprzęty rekreacyjne. Sporo osób decyduje się na używane, bo są często o wiele tańsze. Chociaż propozycja jest kusząca, lepiej zrezygnować z tego pomysłu, a zdecydować się na zakup nowego, bezpiecznego i komfortowego wyposażenia placu zabaw.

Bujaki – różne kształty i kolory

Niekoniecznie trzeba wydać fortunę na urządzenie ciekawego placu zabaw. Doskonały przykład stanowią bujaki na sprężynach, które są ubóstwiane przez dzieci. W naszej ofercie można znaleźć bujane koniki, koguty, psy, liski czy motory wykonane wedle najwyższych standardów jakości. Już z daleka przyciągają spojrzenia najmłodszych ciekawym designem i głębokim kolorem. Każdy z nich jest wytrzymały, odporny na działanie promieni UV i innych czynników atmosferycznych. Posiadają certyfikaty i wszelkie normy bezpieczeństwa.

Zjeżdżalnie – kolorowe i bezpiecznego

Zjeżdżalnie wykonane z plastiku bądź ze stali to nieodzowny element każdego placu zabaw. My mamy dla swoich klientów wiele propozycji, wśród których pojawiają się zjeżdżalnie proste, faliste i tunelowe. Zależnie od wieku dziecka i jego umiejętności można dobrać odpowiedni sprzęt, aby maluch mógł sukcesywnie pokonywać kolejne stopnie trudności. Dla starszych dzieci warto wybrać zjeżdżalnie dłuższe, a najmłodszym te o króciutkim ślizgu, aby pierwsze zabawy na takim sprzęcie nie kojarzyły się z czymś nieprzyjemnym. Oprócz tego, że ubarwią każdy ogród, to pomogą w rozwoju ruchowym dziecka, dlatego są to sprzęty bardzo doceniane i często kupowane przez rodziców.

Huśtawki – dla maluchów i starszaków

Plac zabaw bez tradycyjnej, poczciwej huśtawki nie jest pełny. W naszym sklepie jest ich pod dostatkiem, dlatego każdy dobierze dla dziecka odpowiednią. Dla osób ceniących ekologiczne rozwiązania mamy drewniane huśtawki zawieszone na mocnych linkach. Szerokie i wygodne siedzisko zapewnia bezpieczną zabawę na świeżym powietrzu. Z kole i plastikowe huśtawki przyciągają spojrzenia wyraźną, żywą barwą i są również niezwykle wygodne. Dla młodszych dzieciaków można kupić huśtawki kubełkowe, czyli z zabezpieczonym siedziskiem. Oprócz tego proponujemy również inne, równie atrakcyjne produkty z tej serii. Huśtawkę zrobioną z opony lub bocianie gniazdo – obydwie przyciągają spojrzenia i zachęcają do ciekawej zabawy. To tylko trzy propozycje, a mamy ich znacznie więcej. Ścianki wspinaczkowe, drabinki, liny, siatki oraz przyrządy do akrobacji – warto dobrze się rozejrzeć i wybrać odpowiednie dla dziecka sprzęty. Plac zabaw musi być bezpieczny, dlatego kupowanie używanych rzeczy nie jest wskazane. Wystarczy dołożyć kilka groszy, aby mieć pewność, że plac zabaw jest komfortowy i zapewni najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Polecane

pixel