Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Urodziny dla dzieci

2019-06-15
Urodziny dla dzieciDziałka i przydomowy ogródek mogą być świetnym miejscem na zorganizowanie urodzinowego przyjęcia dla dziecka. Wystarczy zadbać o menu bogate w słodycze i gorące przekąski oraz stworzyć dzieciakom możliwość zabawy na świeżym powietrzu.

Kolorowo i bezpiecznie

Nawet na niewielkim metrażowo terenie zielonym można zorganizować niezapomniane przyjęcie dla dziecka, które zapamięta na długo. Wystarczy zakupić kilka barwnych sprzętów rekreacyjnych i różne gadżety do zabawy, aby czas urodzin był dobrze spożytkowany. Dla dzieci będzie to duża frajda, a dla rodziców możliwość odpoczynku, spędzenia czasu na grillowaniu czy po prostu pracy na działce. Jak to wszystko zorganizować, aby radość była obopólna? Przede wszystkim należy dobrać odpowiedni sprzęt, dopasowując go do preferencji dziecka i wieku zaproszonych gości. Trzeba też zastanowić się, czy będzie on później używany. Inwestycja w coś, co można wpisać w małą architekturę ogrodu na stałe to podstawa przemyślanych zakupów. Kolejna kwestia dotyczy bezpieczeństwa. Nie wszystko to, co ładne, będzie praktyczne i trwałe. Zawsze warto poczytać więcej o producencie, u którego kupujemy, a przede wszystkim zwrócić uwagę na specyfikację techniczną produktów. Sprzęty OTITU cechują się starannym wykonaniem z certyfikowanych materiałów, przez co są ciekawym pomysłem na zakup.

Mini plac zabaw - zjeżdżalnie

Dzieci, niezależnie od wieku, uwielbiają zabawę na świeżym powietrzu. Stworzenie małego rekreacyjnego kącika na działce to świetna sprawa, ponieważ takie miejsce to wielka frajda dla młodszych i starszych dzieci. Jedną z propozycji zakupowych jest kolorowa zjeżdżalnia do podestu. Charakteryzuje się nie tylko mocną i soczystą barwą, ale też wysoką jakością wykonania. Jest bezpieczna i odporna na zmienne warunki atmosferyczne. Bardzo łatwo ją zamontować, ma ciekawy design, a wykonana jest z utwardzanego plastiku. Można wybrać wersję z prostą lub falistą ślizgawką.

Jeśli zjeżdżalnia to i huśtawka

Tego typu produkty dla dzieci mają swoją długą tradycję. Obecnie można wybierać w szerokiej palecie kolorystycznej oraz materiałowej, dlatego zawsze można idealnie dobrać huśtawkę do indywidualnych potrzeb dziecka. Mniejsze, większe, o różnych kształtach (kubełkowe, płaskie, okrągłe, elastyczne lub dwuosobowe) zawsze stanowią ważny element na każdym placu zabaw. W naszej ofercie znajduje się wiele różnych huśtawek, które można dopasować do potrzeb dziecka, ale też stylu, w jakim jest zorganizowany ogród. Bardzo ciekawe są te drewniane - okrągłe i wygodne, z siedziskiem zawieszonym na grubym sznurku. Z kolei huśtawka typu bocianie gniazdo - duża, mająca kształt koła plecionego z grubych linek, dostarczy mnóstwo zdrowej zabawy każdemu starszemu i młodszemu dziecku.

Urządzenia do wspinaczki

Wszelkiego rodzaju ścianki wspinaczkowe są obecnie na topie. Dostępne w różnych wariantach i kombinacjach akcesoria zapewniają moc wrażeń i atrakcji dla każdego. Mogą mieć kształt drabinek o kilku stopniach, bądź też siatek wspinaczkowych - przeznaczonych dla większych i odważniejszych dzieci. Często wybierane są również linki z węzłami, które wymagają już większej sprawności fizycznej. Zabawa na nich rozwija mięśnie i ogólną sprawność ruchową dziecka. Można je zamontować w wybranym przez siebie miejscu, są to produkty bezpieczne i odporne na działanie czynników atmosferycznych. Nie można również zapomnieć o kamieniach wspinaczkowych, mających kształt kolorowych literek, cyferek czy zwierzątek. Pokonanie takiej ścianki przez maluchy będzie dla nich nie lada wyzwaniem i atrakcją. Oczywiście to jeszcze nie wszystko. Dla małych akrobatów można stworzyć park rozrywki z urządzeniami pozwalającymi rozwijać im taką pasję. Wśród tego typu sprzętu pojawiają się między innymi obręcze plastikowemetalowe lub drewniane. Warto dokupić też trapez drewniany czy metalowe drążki. Podciąganie, zwisanie oraz inne akrobacje – tego typu atrakcji nie może zabraknąć na żadnym placu zabaw.

Każde urodziny będą czymś więcej niż tylko zwykłym przyjęciem. Dostarczą mnóstwa dobrych emocji, śmiechu i możliwości wspólnej zabawy z rówieśnikami. Wystarczy trochę kreatywności, odpowiednie dobranie zestawu bajecznie kolorowych sprzętów, aby zapewnić dzieciom kilka godzin miłej i bezpiecznej zabawy.

Polecane

pixel