Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Te dodatki sprawią, że domek na placu zabaw będzie jeszcze bardziej kreatywnym miejscem do zabawy

2022-08-01
Te dodatki sprawią, że domek na placu zabaw będzie jeszcze bardziej kreatywnym miejscem do zabawy

Domek w ogrodzie – marzenie chyba każdego dziecka, które uwielbia kreatywne zabawy z użyciem wyobraźni. To element ogrodowego placu zabaw, który bardzo długo cieszy się uznaniem najmłodszych członków rodziny. Jak wyposażyć domek dla dzieci, by był nie tylko miejscem wspaniałej zabawy, ale i okazją do rozwoju intelektualnego małych odkrywców? Postaw na te proste dodatki i zaaranżuj domek jak z bajki!

Kierownice i koła dla małych fanów motoryzacji

Masz w domu małego fana bądź fankę motoryzacji? Twoje dzieci uwielbiają bawić się wyobraźnią, udając podróż niebanalnym pojazdem? Domek na drzewie to świetna okazja do tego typu aktywności. Wystarczy, że wyposażysz go w kierownicę bądź koło sterownicze. Dzięki temu stanie się on statkiem podwodnym, pirackim okrętem czy wyścigowym bolidem, a mali kierowcy nie będą chcieli przestać się bawić!

Poręcze i siatki do wspinania, by ruchu było jeszcze więcej

Jeśli plac zabaw i domek w ogrodzie, to więcej aktywności fizycznej i ruchu. Śmiało wyposaż tego typu miejsce w poręcze i siatki do wpinania się, co pozwoli dzieciakom każdego dnia zdobywać nowe umiejętności ruchowe. Tego typu dodatki sprawdzą się także dla starszych dzieci, które, z użyciem wyobraźni, będą budować sobie bazy czy kryjówki w ogrodowych domkach. Brzmi jak najlepsze zabawy z Twojego dzieciństwa, które możesz zapewnić teraz własnym pociechom.

Flaga, by domek stał się okrętem rodem z marzeń

Domek w ogrodzie to często także, w wyobraźni dzieci, piracki okręt. By zabawa była jeszcze bardziej urozmaicona i realistyczna, zamontuj na zewnątrz domku flagę. Do wyboru masz wersje dla małych piratów bądź księżniczek, które kochają wszystko, co różowe i chętnie wyruszą w podróż bajecznym statkiem.

A może teleskop i peryskop dla małych odkrywców?

Twoje dzieci to mali odkrywcy, którzy uwielbiają obserwować otaczający je świat? Doskonale! Pomóż im zdobywać nowe umiejętności, poprzez dodatki w postaci teleskopu czy peryskopu. To zakup na lata, który umożliwi nieskończenie wiele wariantów zabaw z użyciem wyobraźni, a także pomoże odkrywać piękno przyrody. Sprawdzi się dla dzieci w wieku szkolnym, które lubią narzekać na wakacyjną nudę!

pixel