Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Rodzaje akcesoriów do wspinaczki

2020-11-28
Rodzaje akcesoriów do wspinaczki

Wspinaczka na placu zabaw jest nie tylko świetną zabawą, ale również aktywnością, która rozwija dzieci motorycznie i poznawczo

Przede wszystkim wspinaczka jest doskonałą formą zabawy dla każdego dziecka. Jest pewnego rodzaju wyzwaniem. Kiedy nasze pociechy widzą różnego rodzaju liny, ścianki lub siatki traktują ich szczyt jako cel do zdobycia. Dla nich to takie małe Mount Everest. Każde dziecko pragnie osiągnąć ten szczyt. Z tego powodu wspinaczka jest świetnym elementem zabawy, ponieważ dzieci mogą urządzać zawody, tworzyć historie i wymyślać inne metody na spędzanie wolnego czasu właśnie podczas wspinaczki. Jednak jednocześnie pomaga ona rozwijać ich mięśnie, powoduje polepszenie motoryki dzieci i pomaga im poznać ich własne ciało. Dodatkowo wspinaczka jest elementem poznawczym dla naszych pociech. Upadek sprawia, że dzieci uczą się kiedy jest niebezpiecznie, jak upaść, aby nie zrobić sobie krzywdy, a przy tym wspinaczka po prostu uczy wytrwałości w dążeniu do celu.

Jakie elementy i akcesoria są wykorzystywane podczas wspinaczki na placach zabaw?

W sklepie internetowym OTITU znaleźć można cztery główne kategorie akcesoriów do wspinaczki na place zabaw. Są to między innymi klasyczne kamienie do wspinaczki w różnych rozmiarach i kolorach. Posiadamy wielokolorowe kamienie do wspinaczki w rozmiarach od S do L. Ich różnorodność wynika z rozmaitych kształtów - można wybrać kamienie w kształcie zwierząt, a także te które swoim wyglądem imitują liczby i litery. Inne kamienie mają na sobie różnego rodzaju buźki lub ich kształt wskazuje różnorodne gesty.

Kolejnym elementem, o którym trzeba pamiętać są drabinki. Nasza oferta obejmuje drabinki pięciostopniowe tradycyjne, EKO, zbrojone oraz sznurowe. Można wybrać ich wielkość - drabinki sześciostopniowe, siedmiostopniowe i dziewięciostopniowe. Ponadto posiadamy drabinki trójstronne oraz drabinki sznurowane podwójne. Ciekawym urozmaiceniem placu zabaw mogą być też rury strażackie - tradycyjne, proste oraz spiralne. Można z nich zjechać, ale nadają się też do wspinaczki! Liny do wspinaczki to kolejny, nieodłączny element umożliwiający radosną zabawę. Tutaj do wyboru są różnego rodzaju liny - proste, z węzłami, z drewnianymi węzłami lub liny do opony. Idealnym uzupełnieniem zestawu będą siatki do wspinaczki różnego typu, które różnią się głównie wymiarami.

Wszystkie elementy i akcesoria można znaleźć na stronie internetowej sklepu OTITU. Najwyższa jakość produktów oraz pełen profesjonalizm przy produkcji i realizacji zamówień, sprawiają że akcesoria do wspinaczki w tym sklepie są absolutnie najlepszym wyborem i rozwiązaniem. Dodatkowo szeroki wybór umożliwia znalezienie odpowiednich akcesoriów. Każdy klient znajdzie produkty, które są mu potrzebne. Place zabaw, które wyposażane są w akcesoria ze sklepu OTITU to bez wątpienia gwarancja najwyższej jakości i pełni bezpieczeństwa.

pixel