Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Prezent dla dziecka na lata? Ogrodowy plac zabaw – to jest to!

2022-11-15
Prezent dla dziecka na lata? Ogrodowy plac zabaw – to jest to!

Jako rodzic z pewnością nie raz zastanawiasz się, jaki prezent sprawi dziecku radość i jednocześnie będzie użytkowany przez lata. Nie da się ukryć, że to właśnie takie prezenty cieszą najbardziej. Masz własny ogród? Twoje dziecko lubi bawić się na zewnątrz? Weź pod uwagę ogrodowy plac zabaw – to świetny prezent, który nigdy się nie znudzi i będzie rósł wraz z dzieckiem!

Zafunduj solidną dawkę ruchu i dobrą zabawę w ogrodzie

Masz dość prezentów, które nudzą się Twojemu dziecku dosłownie po tygodniu? Przekonaj się, że ogrodowy plac zabaw to naprawdę świetna inwestycja w tej dziedzinie. Zafundujesz dziecku nie tylko dobrą zabawę, ale i solidną dawkę ruchu. Jeśli dobrze zaplanujesz całość oraz dopasujesz konstrukcję i elementy do wieku i zainteresowań dziecka, ciężko będzie zwołać pociechę z ogrodu na obiad! Postaw na sprawdzone, certyfikowane rozwiązania i ciekawe dodatki, by jeszcze bardziej urozmaicić całą konstrukcję.

Wyposaż całość zgodnie z wiekiem i zainteresowaniami dziecka

Jeśli postanowiłeś wykonać ogrodowy plac zabaw w prezencie dla swojego dziecka, pamiętaj o najważniejszej kwestii: całość musi być dopasowana do wieku i zainteresowań dziecka. Oznacza to, że każdy z elementów dobierz odpowiednio do dwu-trzy latka czy starszych dzieci. Jeśli z placu zabaw będzie korzystać więcej niż jedno dziecko, przykładowo rodzeństwo w różnym wieku, podziel całość na strefy, w których umieścisz atrakcje dedykowane danej grupie wiekowej. Przykładowo, świetnym rozwiązaniem dla najmłodszych będą bujaki. Dwu czy trzylatki wręcz za nimi szaleją i co ważne, mogą bezpiecznie samodzielnie na nie wchodzić. Popularnym elementem ogrodowych placów zabaw, bez których często nie wyobrażamy sobie ich funkcjonowania, jest zjeżdżalnia oraz huśtawka. To pewniaki, które podejdą dzieciom niezależnie od wieku!

Postaw na oryginalność domku w ogrodzie

Chcesz totalnie zaskoczyć swoje dziecko? W asortymencie naszego sklepu znajdziesz oryginalne dodatki, które urozmaicą całą konstrukcję i sprawią, że ogrodowy plac zabaw stanie się jednocześnie statkiem podwodnym, pirackim okrętem czy zamkiem księżniczki. Jeśli przewidujesz w projekcie drewniany domek, koniecznie poznaj nasze akcesoria w postaci kierownicy, koła sterowniczegotelefonu czy teleskopu i lornetki. To drobne dodatki, które pobudzają wyobraźnię dziecka podczas zabawy i sprawiają, że ogrodowy plac zabaw jest oryginalny i jeszcze bardziej atrakcyjny!

Zmieniaj elementy placu zabaw by całość rosła razem z dzieckiem

Dlaczego ogrodowy plac zabaw to inwestycja na lata? Odpowiedź jest prosta: może rosnąć razem z Twoim dzieckiem, jeśli tylko zadbasz o wymianę elementów wraz z wiekiem swojego malucha. Mowa tutaj na przykład o dołożeniu ścianek wspinaczkowych, rezygnacji z niektórych uchwytów, wymiany zjeżdżalni ze zwykłej ślizgawki na zjeżdżalnię spiralną bądź tunelową czy instalację obręczy do akrobacji. Baza pozostaje ta sama, a dobrej zabawie dalej nie ma końca!

pixel