Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Plac zabaw ze strefą wspinaczki? Na to warto postawić!

2022-11-21
Plac zabaw ze strefą wspinaczki? Na to warto postawić!

Chcesz stworzyć ogrodowy plac zabaw i zależy Ci, by małym użytkownikom nie znudził się on po jednym sezonie? Postaw na rozbudowaną strefę wspinaczki. To coś, co spodoba się dzieciom w praktycznie każdym wieku i jednocześnie pozwoli im na zdobywanie nowych umiejętności ruchowych. Na co postawić? Co obowiązkowo zamontować i na jakie dodatki zwrócić uwagę? Zobacz najważniejsze wskazówki i ciesz się wymarzonym miejscem do zabawy dla dzieci, które posłuży im przez lata!

Dla najmłodszych siatki do wspinaczki – obowiązkowo!

Jeśli spędzasz z małymi dziećmi czas na placach zabaw w pobliskich parkach dobrze wiesz, że uwagę już najmłodszych użytkowników przyciągają siatki do wspinaczki. To elementy, których nie może zabraknąć w ogrodowym placu zabaw! Już najprostsza konstrukcja siatkowa do wspinaczki świetnie wpływa na rozwój Twojego dziecka. Z każdym podejściem uczy się on także wytrwałości, a nowe umiejętności budzą zachwyt i radość. Wybieraj spośród klasycznych siatkowych drabinek bądź całych „ścianek” z siatki, po których może wspinać się więcej niż jedno dziecko. W naszym asortymencie znajdziesz m.in. siatki do wspinaczki na wymiar – możesz kupić dokładnie tyle, ile potrzebujesz i uzyskać niesamowity efekt!

Drabinki i liny to akcesoria dla zdeterminowanych wpinaczy

Kolejnymi elementami w strefie wspinaczki w ogrodowym placu zabaw są drabinki oraz liny. To rozwiązania, które potrafią zająć dzieci naprawdę na długi czas. Spokojnie posłużą przez wiele sezonów – im starsze dziecko, tym ciekawsze zabawy będzie wdrażać na tego typu elementach, zdobywając jednocześnie nowe umiejętności i trenując koordynację ruchową. Możesz wybierać spośród lin montowanych do opon, klasycznych lin zwisających czy lin wspinaczkowych z drewnianymi węzłami. Jeśli chodzi o drabinki, postaw na klasyczną, z drewnianymi szczeblami bądź rurę strażacką, która wzbudzi zainteresowanie starszych dzieciaków. To ciekawa alternatywa dla klasycznych siatek wspinaczkowych i świetna atrakcja dla dzieci w wieku szkolnym!

A może strefa akrobacji w ogrodzie? Dlaczego nie!

Skoro ogrodowy plac zabaw z atrakcjami do wspinaczki jest uwielbiany przez dzieci praktycznie w każdym wieku, czemu nie urozmaicić jej o elementy do akrobacji? To dopiero zabawa! Mali amatorzy sporych emocji i wyzwań ruchowych na pewno będą zachwyceni. Trapez gimnastycznyobręcze plastikowe czy metalowe oraz rączki i zestawy z siedziskiem to tylko niektóre z propozycji, do kupienia w naszym sklepie. Na uwagę zasługują także drążki gimnastyczne. Z łatwością zamontujesz je w drewnianej konstrukcji i zapewnisz małym akrobatom solidną dawkę zdrowego ruchu na świeżym powietrzu. Każdy z tych elementów ma gwarancję bezpieczeństwa i odporności na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Zainwestuj w ruch swojego dziecka i uatrakcyjnij ogrodowy plac zabaw strefą do akrobacji. Przekonaj się, że to świetne rozwiązanie zarówno dla młodszych, jak i starszych już dzieci!

pixel