Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Plac zabaw dla rodzeństwa

2019-12-20
Plac zabaw dla rodzeństwa

Rodzeństwo w okresie dzieciństwa często bywa nierozłączne. Najlepiej świadczy o tym fakt, że dzieci chcą wtedy robić dosłownie wszystko wraz ze swoim bratem lub siostrą. Dotyczy to oczywiście wielu codziennych aktywności, jednak szczególnie dużą frajdę sprawia dzieciom wspólna zabawa. To z kolei stwarza ogromne możliwości pod względem zbudowania idealnego placu zabaw dla rodzeństwa. Jakie akcesoria będą w tym przypadku najbardziej wskazane?

Huśtawki dwuosobowe

Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem przy tworzeniu placu zabaw dla rodzeństwa będą huśtawki dwuosobowe. Taki sprzęt stanowi idealne połączenie dwóch czynników – uwielbianego przez dzieci huśtania oraz możliwości wspólnej zabawy. Rzecz jasna huśtawki dla dwóch osób są dostępne w wielu różnych wariantach. Przykładowo, model typu PANDA zapewnia dzieciom możliwość wygodnego siedzenia naprzeciwko siebie. Z kolei budowa standardowej huśtawki sprawia, że dzieci podczas zabawy będą mogły przez cały czas stykać się plecami.

Poza wymienionymi modelami w asortymencie OTITU znajdują się także inne huśtawki dwuosobowe. Dlatego każdy łatwo wybierze idealne rozwiązanie dla swoich pociech.

Nasza oferta obejmuje wyłącznie huśtawki, które zostały dokładnie przebadane pod względem bezpieczeństwa. Wszystkie sprzedawane przez nas akcesoria są tworzone przy użyciu wytrzymałych i sprawdzonych materiałów, co pozytywnie wpływa na jakość gotowego sprzętu. Dzięki temu mamy pewność, że dzieci będą całkowicie bezpieczne podczas zabawy!

Bocianie gniazdo

Bocianie gniazdo w formie owalu lub dużego koła może być znakomitą alternatywą dla tradycyjnej huśtawki. Zazwyczaj jest ono projektowane na dwa sposoby. Pierwszy z nich to tzw. gniazdo pełne, w którym wewnętrzna część zostaje szczelnie wypełniona przy użyciu grubego materiału. Drugim schematem jest natomiast bocianie gniazdo typu slim. W tym przypadku zamiast wspomnianego materiału wykorzystuje się gęstą sieć połączonych linek o dużej wytrzymałości. Taka sieć tworzy wygodne siedzisko, na którym zmieści się jedno lub dwójka mniejszych dzieci.

Jednakże w naszym sklepie można zakupić jeszcze jeden typ bocianiego gniazda o zupełnie unikalnym designie. Jest nim gniazdo typu NAMIOT, które sprawia, że zwykła huśtawka zamienia się w prawdziwą bazę małych odkrywców! Co istotne, dodatkowy zewnętrzny materiał chroni dzieci przed deszczem i nieprzyjemnym wiatrem. Z kolei we wnętrzu siedziska znajduje się komfortowa dmuchana poduszka. Dzięki niej maluchy mogą wygodnie spędzać czas w swojej ulubionej bazie.

Bocianie gniazdo typu NAMIOT jest sprzedawane w zestawie wraz z kompletem lampek LED, które pozwolą na oświetlenie huśtawki po zmroku. To jeszcze bardziej podkreśli jej unikalny wygląd i tym samym sprawi dzieciom mnóstwo radości! Rzecz jasna w zestawie znajdują się także wszystkie niezbędne elementy i akcesoria montażowe. Toteż instalacja takiego gniazda w ogrodzie w lub na działce nie powinna sprawić żadnego problemu!

pixel