Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Plac zabaw dla małego akrobaty - na co postawić?

2022-10-03
Plac zabaw dla małego akrobaty - na co postawić?

W wieku przedszkolnym dzieciaki uwielbiają ruch. Wszelkie ruchowe zabawy, bieganie na świeżym powietrzu czy akrobacje na placu zabaw to dla nich źródło świetnej zabawy. Twoje dziecko dorosło już do tego typu aktywności? Zobacz, w co wyposażyć ogrodowy plac zabaw, by mały akrobata miał to, czego aktualnie najbardziej potrzebuje!

Huśtawki i zjeżdżalnie to nie wszystko!

Aby plac zabaw sprostał wymaganiom małego akrobaty, musisz wyposażyć go w coś więcej niż huśtawki i zjeżdżalnie. Te dwa rodzaje atrakcji, które niemalże automatycznie kojarzą nam się z placem zabaw, w pewnym wieku dzieciom zwyczajnie się znudzą. Na tapetę wchodzą wszelkie atrakcje do akrobacji, które dają im możliwość rozwijania umiejętności ruchowych i uczenia się nowych figur akrobatycznych. Nie obawiaj się upadków czy stłuczeń – dzieci to uwielbiają i są w tym o wiele lepsze niż my, dorośli!

Drążki docenią małe baletnice

Twoje dziecko uczęszcza na zajęcia z baletu? Świetnie! Daj mu możliwość wykazania się ruchowo także na placu zabaw. Zainstaluj na nim drążki, które pozwolą na ćwiczenie nowych baletowych umiejętności, a także na wiele ćwiczeń fizycznych. To świetna zabawa zarówno dla dziewczynek jak i chłopców! Nasze produkty zamontujesz na dowolnej wysokości, dopasowując je do umiejętności, potrzeb czy wieku swojego dziecka. Każdy z elementów cechuje także najwyższa jakość – to elementy, które przetrwają na pewno więcej niż jeden sezon!

Metalowe obręcze – dla tych, którzy lubią ruchowe wyzwania

Jeśli dziecko ma zajawkę na akrobacje, na pewno ucieszy się z metalowych obręczy. Te proste elementy umożliwią ćwiczenie wielu figur i pozycji oraz doskonalenie koordynacji ruchowej. Możesz zamontować je na sznurkach bądź metalowych łańcuchach – wybór należy do Ciebie!

Zbuduj własne konstrukcje

Na ogrodowym placu zabaw bez wątpienia największą atrakcją dla małych akrobatów będą konstrukcje do akrobacji, które zbudujesz i dopasujesz samodzielnie. U nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do tego typu realizacji. Obręcze, drążki, drabinki, metalowe koła czy trapezy gimnastyczne i zestawy z siedziskiem – to tylko niektóre z propozycji, dzięki którym Twoje dzieci będą naprawdę szczęśliwe i pełne zapału do dalszych ćwiczeń! Zafunduj im prawdziwą radość. Wraz z ich wiekiem rozbuduj dany plac zabaw, wzbogać go o elementy do akrobacji i ciesz się świetną zabawą razem ze swoim dzieckiem! Nie obawiaj się o jakość – wszystkie nasze produkty są odporne na szkodliwe promieniowanie słoneczne, niskie temperatury czy intensywne opady deszczu. Przetrwają wiele i będą doskonałym źródłem ruchowej zabawy!

pixel