Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Plac zabaw bez barier

2019-11-30
Plac zabaw bez barierPlace zabaw powinny być przede wszystkim bezpieczne. W dzisiejszych czasach jest to raczej norma, ale zdarzają się takie miejsca, gdzie lepiej dziecka nie zaprowadzać. Najlepszym rozwiązaniem jest założenie mini placu zabaw na swojej działce, wtedy mamy pewność, że jest w stu procentach bezpieczny.

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Nawet najlepsze sprzęty rekreacyjne dla dzieci, jeśli nie będą zrobione wedle najwyższych standardów jakości, nie nadają się do użytku. Są niepraktyczne, a ich używanie stanowi duże zagrożenie dla dzieci. Dlatego też w naszym sklepie OTITU znajdują się tylko sprawdzone produkty, atestowane, mające wszelkie certyfikaty potwierdzające ich jakość. Nie można dopuścić do tego, aby zjeżdżalnie czy huśtawki wykonane były z kiepskiego tworzywa, nieodpornego na działanie czynników atmosferycznych i uszkodzenia mechaniczne. Zdrowiu dziecka zagrażają też wystające części, niespasowane elementy, które mogą wypaść, bądź się przesunąć.

Huśtawki

Nasze huśtawki spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa, a do tego charakteryzują się niezwykle ciekawym designem. Zrobione są z bardzo wytrzymałych plastików, świetnej jakości stali i najlepszych gatunków drewna. Siedziska oraz liny zapewniają komfort bujania się dla każdego malucha i pewny chwyt. Za przykład może posłużyć huśtawka bocianie gniazdo w wersji slim – duża, zapewniająca świetną zabawę dwojgu dzieciom jednocześnie. Wystarczy przeczytać specyfikację tego produktu, aby dojść do wniosku, że jest to sprzęt naprawdę wysokiej jakości. Huśtawka ta posiada obramowanie anty uderzeniowe dodatkowo oplecione liną, stalowy rdzeń, regulowane liny do zawieszenia zbrojone, a przy tym wygląda zjawiskowo.

Zjeżdżalnie

Na przykładzie zjeżdżalni widać również jak bardzo bezpieczne, funkcjonalne i praktyczne są to sprzęty. Do ich produkcji został użyty wysokiej jakości zagęszczony plastik, odporny na zmienne warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. Każdy z tych produktów opatrzony jest certyfikatem TUV. Staranne wykonanie i bogata gama kolorystyczna to kolejne atuty naszych zjeżdżalni. Dzięki nim dziecko będzie spędzało beztrosko czas, bawiąc się bezpiecznie i mając przy tym wielka frajdę.

Oprócz tego w naszej ofercie znajduje się wiele innych produktów, które są w pełni bezpieczne i wytrzymają niejeden sezon na działce. Są to między innymi. fantastyczne kolorowe bujaki na sprężynach, sprzęt do wspinaczki lub do akrobacji. Różne ceny, bogata paleta kolorystyczna i wiele praktycznych rozwiązań - z nami każdy plac zabaw będzie wyglądał barwnie i radośnie.

Polecane

pixel