Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kiedy odwiedzać plac zabaw?

2019-11-09
Kiedy odwiedzać plac zabaw?Dzieci uwielbiają place zabaw. Mogą spędzać tu wiele godzin, a i tak zawsze nigdy nie mają dość! Każda pora roku jest dobra, aby maluchy mogły bawić się w takich miejscach. Wystarczy ciepło je ubrać i pójść  z nimi na plac zabaw, aby zapewnić im moc niesamowitych atrakcji. Trzeba jednak mieć pewność, że sprzęty rekreacyjne są  bezpieczne i komfortowe, aby maluchy nie doznały żadnej krzywdy.  

Jaki plac zabaw, taka radość!

Im lepiej zaopatrzony plac zabaw, tym większa frajda dla dziecka. Powinno być kolorowo i przyjaźnie, aby dzieci poczuły się jak w bajce. Skrzypiące huśtawki, popsute karuzele czy obdrapane koniki bujane to już najczęściej przeszłość. Nie zawsze jednak wszystko jest dopięte na przysłowiowy ostatni guzik, dlatego trzeba koniecznie sprawdzić miejsce, w którym maluch będzie spędzał długie godziny, czerpiąc wiele radości z zabawy. Najlepszym rozwiązaniem jest założenie mini placu zabaw na swojej działce czy w ogrodzie. Jeśli miejsca jest sporo, można zdecydować się na więcej rekreacyjnych sprzętów, a jeśli mniej, to wtedy trzeba skupić się na tych najatrakcyjniejszych. Na co warto zwrócić szczególną uwagę?  

Barwne zjeżdżalnie

Co sprawi większą radość dziecku, jak kolorowe, plastikowe zjeżdżalnie, które kuszą swoim wyglądem i obiecują maksymalna dawkę radości? Raczej niewiele innych sprzętów mogłoby zastąpić maluchom frajdę zabawy na zjeżdżalniach. W ofercie sklepu OTITU występują one w kilku ciekawych wariantach: proste, faliste bądź spiralne, a każda ma głębokie, energetyczne wybarwienie, które skutecznie cieszy oko, nie tylko najmłodszych. Można również nabyć tradycyjne zjeżdżalnie stalowe, które są bardzo wygodne i wpisują się perfekcyjnie w każdą aranżację działki czy ogrodu. Duże wrażenie robią też zjeżdżalnie tunelowe, zapewniające maluchom ekscytujące zjazdy w całkowicie osłoniętym ślizgu.  

Jak zjeżdżalnie, to i huśtawki!

Bez huśtawek również nie ma placu zabaw. Ciekawie zaprojektowane, wykonane na bazie najlepszej jakości materiałów, zapewnią wiele radości  i bezpieczną zabawę na świeżym powietrzu. Dziecko przy okazji uczy się koordynacji ruchowej, rozwija mięśnie i ćwiczy mocny chwyt. Zależnie od jego wieku i upodobań można wybrać różne rodzaje huśtawek, o czym zawsze przekonują się klienci naszego sklepu. Mamy wiele ciekawych rozwiązań dla każdego. Pierwszą propozycją są huśtawki plastikowe o mocnym, głębokim wybarwieniu. Proste, zaczepione na grubych linkach lub kubełkowe z praktycznym zamknięciem, przeznaczone dla najmłodszych. Oprócz tego mamy też huśtawki dwuosobowe, idealne dla rodzeństwa i szalonych zabaw we dwoje z innymi dziećmi. Szeroka gama kolorystyczna to gwarancja wyboru idealnej huśtawki, która będzie współgrać  z innymi sprzętami umieszczonymi na placu zabaw. Nasze huśtawki są bezpieczne, wygodne, wykonane tylko z najlepszej jakości materiałów. Mocne linki i komfortowe trwałe siedziska są zawsze niezawodne.

Oprócz wyżej wymienionych sprzętów rekreacyjnych, na mini place zabaw można u nas dobrać wiele innych rozwiązań dla każdego malucha. Huśtawka typu bocianie gniazdo, drabinki do wspinaczki czy bujaki – wszystkie będą dawać radość dzieciom i ciekawie ubarwią każdy, nawet najmniejszy ogród!

Polecane

pixel