Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jakie atrakcje wybrać na plac zabaw dla rodzeństwa?

2021-12-24
Jakie atrakcje wybrać na plac zabaw dla rodzeństwa?

Idealny prac zabaw dla rodzeństwa powinien spełniać kilka warunków. Poszczególne atrakcje powinny być dostosowane do wieku dzieci, ich zainteresowań, płci i możliwości. Ponadto warto zadbać o możliwość wspólnej zabawy, aby zacieśniać więzi pomiędzy nimi. Z tego powodu warto zainteresować się elementami na plac zabaw, które mogą być wykorzystywane przez dwie osoby jednocześnie. Jak to zrobić? Zachęcamy do lektury!

Huśtawki dla dwóch osób

To świetne rozwiązanie, dzięki któremu dwójka dzieci może bawić się jednocześnie na jednej z ulubionych atrakcji na każdym placu zabaw – huśtawce. W OTITU znajdziesz liczne modele wieloosobowe. Świetnym przykładem jest tradycyjna huśtawka dwuosobowa YOGI, która posiada dwa siedziska umieszczone naprzeciw siebie. Ta profesjonalna huśtawka o ciekawej konstrukcji oraz bardzo dobrej jakości wykonania dostarczy Twoim pociechom niezapomnianych wrażeń. Ponadto posiada rurki ze stali malowanej proszkowo.

Bardzo oryginalnym wyborem będzie huśtawka dwuosobowa KOALA, która posiada niepowtarzalną konstrukcję z drewnianymi siedziskami i oparciami. To idealny produkt, by zacieśniać więzi pomiędzy rodzeństwem, ponieważ w trakcie zabawy mogą rozmawiać i wymieniać się spostrzeżeniami.

Jeśli wolisz postawić na niecodzienne rozwiązanie, powinieneś pomyśleć o huśtawce typu bocianie gniazdo, która może pomieścić kilkoro dzieci. Wytrzymałe liny o grubości 10 mm gwarantują bezpieczeństwo i wytrzymałość. Jej wyjątkowa konstrukcja oraz funkcjonalność z pewnością dostarczą wielu wrażeń i emocji wszystkim użytkownikom. Ponadto jest odporna na zmienne warunki atmosferyczne.

Worek bokserski

Warto zaimplementować ten produkt na swoim przydomowym placu zabaw. To świetny sposób dla najmłodszych, by wyładowali swoje emocje. Prawdopodobnie każdy rodzic był kiedyś świadkiem kłótni pomiędzy swoimi dziećmi. W celu uniknięcia bójki, która może doprowadzić do poważnych urazów, powinieneś pomyśleć o wykorzystaniu worka bokserskiego. Gdy dzieci będą złe, a negatywne emocje wezmą nad nimi górę, będą mogły wyładować się na worku.

Co więcej, inwestycja w worek bokserski może sprawić, że dzieci zaczną pasjonować się sportami walki. To z kolei pozwoli stopniowo rozwijać ich zainteresowania i zachęci do regularnej aktywności fizycznej. W efekcie połączysz przyjemne z pożytecznym. Worek bokserski dostępny w naszym sklepie nie posiada wypełniania, więc mogą z niego korzystać nawet najmłodsze dzieci. Wszystko ze stuprocentowym bezpieczeństwem.

Liny i siatki do wspinaczki

Na placu zabaw dla więcej niż jednego dziecka musi znaleźć się przestrzeń do wspólnej wspinaczki. To zagwarantuje dzieciom niezapomniane przygody i zabawę, którą będą wspominać latami. W naszym sklepie znajdziesz liny i siatki do wspinaczki wykonane z najlepszych materiałów, przez co możesz mieć pewność, że utrzymają obciążenie nawet kilkorga dzieci. Ponadto są one odporne na warunki atmosferyczne.

pixel