Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Huśtawki bocianie gniazdo

2019-05-09
Huśtawki bocianie gniazdoNasze pociechy potrzebują wypoczynku i błogiego relaksu, żeby prawidłowo i zdrowo się rozwijać. Jedno i drugie zapewni im bocianie gniazdo. Ta wyjątkowa, okrągła huśtawka gwarantuje wyśmienitą zabawę dla naszych latorośli. Planując plac zabaw przy domu możemy obok tradycyjnej huśtawki zamontować bocianie gniazdo, które z każdym rokiem zyskuje na popularności. Może się na nim huśtać więcej niż jedno dziecko, ma same zalety, jest łatwa w montażu i niedroga. Jest bardzo wygodna, rewelacyjnie wygląda, można się na niej położyć, wziąć poduszkę i koc i bujać w obłokach.

Na co warto zwrócić uwagę przy zakupie huśtawki bocianie gniazdo?

  • Czy producent posiada certyfikaty bezpieczeństwa? Najważniejszym kryterium wyboru huśtawki dla naszego dziecka jest jej bezpieczne użytkowanie. Dlatego kupujmy bocianie gniazdo tylko w sklepie, który oferuje solidne produkty, a jeżeli mają być przeznaczone na użytek publiczny powinny być zgodne z odpowiednimi normami, jak na przykład produkt sprzedawany przez OTITU: Bocianie gniazdo pełne 165 x 70 cm.
  • Czy huśtawka jest odporna na zmienne warunki atmosferyczne? Bocianie gniazdo zamontowane w naszym ogrodzie będzie narażone na działanie promieni słonecznych, na wiejący wiatr oraz wahania temperatury. Z tego względu zakupiona przez nas huśtawka musi być wykonana z materiałów, które są wytrzymanie na różne działanie związane z warunkami atmosferycznymi.
  • Czy montaż huśtawki jest prosty? Biorąc pod uwagę nasze codziennie zabieganie, warto sobie ułatwić życie i zamówić takie bocianie gniazdo, które będzie proste w montażu. W przeciwnym wypadku spędzimy długie godziny na składaniu albo będziemy potrzebowali pomocy profesjonalisty. Łatwy montaż ułatwi zakończenie lin w postaci kółek lub w postaci szekli, więc zwróćmy uwagę czy sprzedawca oferuje w komplecie takie rozwiązanie.
  • Na co jeszcze zwrócić uwagę? Bocianie gniazdo jest wykonane z lin, więc należy sprawdzić przed zakupem czy są odpowiedniej grubości i czy mają regulowaną długość. Okrągłe obramowanie siedziska huśtawki powinno być miękkie i antyuderzeniowe, jak na przykład nasze Bocianie gniazdo VARIO. Obramowanie może być jeszcze dodatkowo oplecione liną. Poza tym sprawdźmy szerokość bocianiego gniazda. Musimy dostosować szerokość huśtawki do naszych potrzeb, jak również do wielkości terenu jaki możemy przeznaczyć na plac zabaw dla dzieci. Kolejną rzeczą jaka musimy sprawdzić przed ostateczną decyzją o zakupie to regulowalność lin.

Jakie są rodzaje bocianich gniazd?

Huśtawki bocianie gniazdo mogą różnić się od siebie szerokością i mogą występować w następujących wariantach:
Bocianie gniazda mogą mieć:

Bocianie gniazdo jest huśtawką wyjątkową i dostępną za niewielką cenę, dlatego nie warto zwlekać tylko trzeba ją mieć u siebie jak najszybciej, żeby się długo cieszyć jej zaletami.

Polecane

pixel