Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Elastyczne i zróżnicowane metody dostawy akcesoriów na place zabaw

2020-11-06
Elastyczne i zróżnicowane metody dostawy akcesoriów na place zabaw

Podstawowe pytanie większości klientów - cena i sposób dostawy najpopularniejszego elementu placu zabaw, czyli zjeżdżalni.

Zjeżdżalnie są obecne na wszystkich placach zabaw. Są podstawowym i niezbędnym elementem, który jest czymś symbolicznym i ściśle związanym właśnie w tym miejscem. Z tego powodu są zdecydowanie najczęściej zamawianym produktem w sklepie internetowym z akcesoriami do placów zabaw, czyli OTITU. Ze względu na specyficzny kształt i całkiem spory rozmiar zjeżdżalni, nie da się ich wysłać tradycyjnym listem lub paczką. Ze względu na to, że zjeżdżalnie, podobnie jak trampoliny, zaliczają się do produktów ponadgabarytowych, ich sposób dostawy i cennik należy rozpatrywać osobno. Ich koszty zależne są od ilości sztuk w przesyłce ponadgabarytowej. Najtańsza opcja przewiduje cenę 99 złotych, zaś przy, przykładowo siedmiu sztukach, cena wynosi 519 złotych. Istnieje możliwość płatności przy odbiorze jednak jest to rozwiązanie o 15-30 złotych droższe.

Jak wygląda sposób dostawy i cena w przypadku zamówień przesyłek o standardowych rozmiarach?

Koszty wysyłki w Polsce uzależnione są od wagi całej przesyłki. Wahają się one od 14 złotych do, nawet 200 złotych. OTITU przyjmuje również zamówienia od klientów z zagranicy. Przesyłka jest wtedy oczywiście droższa, jednak jest możliwość wysłania paczki na terenie większości państw Unii Europejskiej. Maksymalna waga przesyłki wysyłanej za granicę to 31.5 kilograma. Najtańsza opcja to wysyłka 3-kilogramowej paczki do Czech za 22.60 złotego, a opcja najdroższa to zamówienie najcięższego gabarytu do państw takich jak Chorwacja, Grecja, Irlandia, Włochy, Portugalia, Słowenia, Hiszpania, Szwecja czy Wielka Brytania. Czas realizacji takiego zamówienia to maksymalnie 4 dni robocze.

Zabezpieczenie i bezpieczeństwo przesyłek wysyłanych przez OTITU

Sklep internetowy OTITU przykłada olbrzymią wagę do odpowiedniego zabezpieczenia i ochrony poszczególnych elementów znajdujących się w każdej przesyłce. Z tego powodu do ślizgów nie są dołączane elementy, które mogłyby go uszkodzić. Siedziska kubełkowe, piaskownice, bujaki, maty, metalowe huśtawki oraz inne duże metalowe produkty nie są wysyłane razem ze ślizgami. Dodatkowo wszystkie elementy są skrupulatnie zabezpieczane. Sklep OTITU dokłada wszelkich starań, aby wszystko było jak najlepiej chronione przed uszkodzeniami mechanicznymi, które mogą powstać w wyniku transportu. Jednak dbałość o szczegóły i zadowolenie klienta, które są dla właścicieli sklepu internetowego OTITU zdecydowanie najważniejsze.
pixel