Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ekologiczna i wytrzymała huśtawka ECO z łańcuchami to idealne rozwiązanie na plac zabaw

2021-11-15
Ekologiczna i wytrzymała huśtawka ECO z łańcuchami to idealne rozwiązanie na plac zabaw

Każda przestrzeń do zabawy powinna mieć miejsce, w którym dzieci mogą się wyszaleć. Właśnie z tego powodu huśtawki są obowiązkowe na absolutnie każdym placu zabaw. Bez nich zabawa nie jest taka sama. Dlatego też powinieneś zainteresować się wysokiej jakości huśtawką ECO z łańcuchami w zestawie. Dzięki niej Twoja strefa zabawy w ogródku będzie jeszcze bardziej atrakcyjna.

Kilka najważniejszych informacji o ekologicznych huśtawkach ECO z łańcuchami

Wyobraź sobie produkt, który jest niezwykle wytrzymały. Można powiedzieć, że poradzi sobie w każdych warunkach. Jednocześnie jest bardzo praktyczny i użyteczny. Doskonale spełnia swoją funkcję, a korzystanie z niego to czysta przyjemność. Ponadto jest wykonany z ekologicznych materiałów, przez co jest ekologiczny i wspiera środowisko.

A teraz spójrz na nasze huśtawki ECO z łańcuchami. To idealne odzwierciedlenie powyższego opisu produktu marzeń.

Huśtawki ECO, które spełniają marzenia Twoich dzieci

Takie też są nasze huśtawki. To artykuły, które spełniają marzenia Twoich pociech. Z pewnością wywołają na ich twarzach ogrom uśmiechu i beztroskiej radości.

Huśtawki ECO z łańcuchami są profesjonalnymi produktami, które wyróżniają się ogromną trwałością i odpornością na działania czynników atmosferycznych i mechanicznych. Poza tym są bardzo praktyczne i funkcjonalne. Dzięki nim Twoje dziecko pokocha zabawę na świeżym powietrzu.

Swoją ponadprzeciętną, a wręcz wyjątkową, wytrzymałość zawdzięczają wykonaniu ze specjalnej gumy, która uzupełniona jest aluminiowym wkładem. Huśtawki ECO z łańcuchami z powodzeniem mogą być wykorzystywane na prywatnym placu zabaw. To idealny produkt dla Twojego dziecka!

Jakie huśtawki ECO z łańcuchami dostępne są w naszym sklepie internetowym?

W naszej ofercie znajdziesz tylko i wyłącznie najlepsze produkty dostępne na rynku. Oferujemy tylko i wyłącznie sprawdzone artykuły na plac zabaw. Nasz asortyment jest kompleksowo przebadany i przetestowany. Każda pojedyncza zjeżdżalnia, czy huśtawka przechodzi szereg testów i sprawdzianów, które następnie potwierdzane są odpowiednimi certyfikatami.

Możesz u nas zakupić dwa rodzaje huśtawek ECO – z łańcuchami jednopunktowymi ze stali nierdzewnej oraz z łańcuchami jednopunktowymi ocynkowanymi.

Obydwa typy huśtawek wykonane są z wytrzymałych materiałów i posiadają aluminiowy wkład. Dzięki temu są niewrażliwe na działanie czynników atmosferycznych. Posiadają wszystko, co niezbędne do prostego i intuicyjnego montażu: wysokiej jakości siedzisko i łańcuch, które wystarczy zamontować na zawiesiach.

Oba produkty są również zgodne z normami na użytek publiczny (EN 1176), przez co są gwarancją bezpieczeństwa. Dzięki temu możesz być spokojny o zdrowie swoich dzieci.

Minimalne różnice i ekologiczne wykonanie huśtawek ECO z łańcuchami

Różnią się jedynie rodzajem łańcucha. Do wyboru jest model wykonany ze stali nierdzewnej lub ocynkowany.

Pomimo delikatnych różnic huśtawki ECO z łańcuchami w zestawie są ekologicznym rozwiązaniem, ponieważ ich produkcja nie emituje żadnych zanieczyszczeń, a same w sobie nie zawierają żadnych toksycznych materiałów. Przy tym są niezwykle trwałe i efektywne.

pixel