Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dzięki tym trzem akcesoriom na plac zabaw Twoje dziecko będzie bawić się samo naprawdę długo!

2022-10-17
Dzięki tym trzem akcesoriom na plac zabaw Twoje dziecko będzie bawić się samo naprawdę długo!

Jesteś rodzicem malucha w wieku przedszkolnym i marzysz o tym, by zajął się on samodzielną zabawą na dłużej niż 5 minut? A może opiekujesz się gromadką dzieci i szukasz sposobu na udaną, wspólną zabawę? Zobacz, na co postawić podczas wyposażania ogrodowego placu zabaw. Postaw na sprawdzone elementy, dzięki którym Twoje dziecko nie będzie chciało opuszczać tego miejsca, a Ty zyskasz czas na ciepłą kawę i chwilę dla siebie!

Niebanalna zjeżdżalnia dla małych i dużych

Plac zabaw niemalże od razu kojarzy Ci się ze zjeżdżalnią? Prawidłowo! To element, którego nie może zabraknąć także w ogrodowym miejscu do świetnej zabawy. Aby jednak zjeżdżalnia zajęła dziecko na dłużej, postaw na jej bardziej niebanalną formę. Mowa tutaj np. o zjeżdżalni w formie tunelu – to marzenie chyba każdego dziecka! Do wyboru masz także kręte zjeżdżalnie w formie spirali. Niektórym kojarzą się one wyłącznie ze zjeżdżalniami basenowymi. Teraz możesz je mieć koło własnego domu, co z pewnością na długo zajmie Twoje dziecko i zapewni mu pełną emocji zabawę. Tego typu rozwiązania sprawdzą się o wiele lepiej niż klasyczna wersja ślizgu, którą spotykasz na miejskich placach zabaw.

Bujaki, które nigdy się nie znudzą

Jeśli masz dziecko w wieku przedszkolnym, na pewno sporo czasu spędziłeś już na placu zabaw. Zauważ, że w takich miejscach zawsze sporym zainteresowaniem cieszą się bujaki. To sprawdzone rozwiązanie, które zajmie Twoje dziecko na dłużej. Co więcej, już nawet zaledwie dwuletnie dziecko będzie w stanie bawić się na nim bezpiecznie zupełnie samo. Akcesoriów do bujaków w naszym sklepie znajdziesz naprawdę sporo. Dzięki nim wykonasz oryginalną konstrukcję, która zachwyci Twoje dziecko na dobre i dostarczy mu sporo radości!

Konstrukcje do akrobacji – koniecznie!

Tworząc plac zabaw, którego zadaniem będzie zajęcie Twojego dziecka samodzielną zabawą na długo, nie możesz zapominać o akcesoriach i elementach do akrobacji. To prawdziwy hit, zwłaszcza dla dzieciaków, które kochają ruch i muszą się „wybiegać” na świeżym powietrzu, niezależnie od pory roku. Tworząc własne konstrukcje postaw na sprawdzone elementy – obręcze, drążki czy trapezy. Możesz je dowolnie montować, dopasowując wysokość czy rozstawienie do możliwości i preferencji własnego dziecka. Wszystko to w najwyższej jakości, odporne na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Z tak wyposażonym placem zabaw masz gwarancję, że Twoje dziecko zainteresuje się nim na długo i spędzi tam wspaniale czas!

pixel