Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Domek w ogrodzie dla najmłodszych? Postaw na te rozwiązania!

2022-10-10
Domek w ogrodzie dla najmłodszych? Postaw na te rozwiązania!

Jesteś na etapie budowania placu zabaw w ogrodzie dla Twojego malucha i już wiesz, że obowiązkowym elementem będzie domek? Świetnie! To źródło wspaniałej zabawy i wielu pięknych wspomnień. Już od najmłodszych lat Twoje dziecko będzie się w nim świetnie bawić, jeśli zadbasz o odpowiednie akcesoria i ciekawe rozwiązania!

Elementy do wspinaczki – dzieciaki to uwielbiają!

W życiu każdego małego człowieka przychodzi etap, że ze zjeżdżalni „przesiada się” na bardziej rozbudowane konstrukcje. Prym wiodą najczęściej elementy do wspinaczki, które są nie tylko źródłem świetnej zabawy, ale i wspomagają rozwój ruchowy najmłodszych. Na etapie planowania domku w ogrodzie koniecznie weź je pod uwagę. Zamontuj uchwyty i drabinki, dzięki którym domek szybko zamieni się w miejsce wspinaczek na świeżym powietrzu i nabywania nowych ruchowych umiejętności. Maluchy to uwielbiają, przekonasz się już podczas pierwszej zabawy!

A może kierownica, by uwolnić dziecięcą wyobraźnię?

Już niespełna dwuletnie dziecko uwielbia bawić się, naśladując dorosłych. To właśnie dlatego w domku świetnie sprawdzą się takie akcesoria jak kierownica czy koło sterownicze. Elementy te natychmiast rozbudzą dziecięcą wyobraźnię i będą źródłem doskonałej zabawy. Domek zamieni się w statek, wyścigówkę czy samochód, w zależności od preferencji i wyobraźni Twojego dziecka. Kolorystykę czy typ dobierz do preferencji najmłodszych użytkowników, koniecznie! Nie martw się o wytrzymałość – rozwiązania dostępne u nas cechuje najwyższa jakość oraz odporność na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Przetrwają nie jeden, a wiele sezonów wspaniałej zabawy, to pewne!

Telefon, czyli to, co pozwala maluchom świetnie się bawić

Planując domek w ogrodzie dla malucha zwróć uwagę na akcesoria takie jak telefon. Małe dzieci uwielbiają się nim bawić i wykonywać rozmowy między sobą, często doprowadzając dorosłych do salw radosnego śmiechu. W naszej ofercie znajdziesz tego typu dodatki, a ich montaż zajmie Ci dosłownie chwilę i wykonasz go bez czytania długich instrukcji. Co więcej, zabawka ta wydaje dźwięki, dzięki czemu rozmowy podczas zabawy będą jeszcze bardziej realistyczne i wywołają uśmiech na twarzy Twojego dziecka. Każda z wersji jest odporna na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych – deszcz, niskie temperatury czy promieniowanie słoneczne im niestraszne! Zadbaj o przestrzeń dla maluchów i wyposaż domek w ogrodzie w rozwiązania, które umożliwią im wspaniałą zabawę od zaraz!

pixel