Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Domek dla dzieci w ogrodzie – co warto w nim zamontować, by rozbudzić wyobraźnię dziecka?

2022-10-24
Domek dla dzieci w ogrodzie – co warto w nim zamontować, by rozbudzić wyobraźnię dziecka?

Przypomnij sobie własne dzieciństwo – kto z nas nie marzył o domku w ogrodzie, w którym będą odbywać się najlepsze zabawy z rówieśnikami i rodzeństwem? Twoje dzieci mogą mieć tego typu konstrukcje we własnym ogrodzie, a Ty możesz je wyposażyć tak, by spełnić ich marzenia w tej dziedzinie! Zobacz, na co warto postawić, by domek pobudził wyobraźnię dziecka i był źródłem najlepszych wspomnień na całe życie!

Kierownice czy koła sterownicze, by służył miłośnikom pojazdów

Wyobraźnia Twojego dziecka z pewnością nie zna granic. Dowodem na to są liczne zabawy w odgrywanie ról czy naśladowanie dorosłych. Aby zapewnić świetną zabawę w domku w ogrodzie, postaw na dodatki w postaci kierownicy czy koła sterowniczego. Dzięki temu nawet maleńki ogrodowy domek do zabawy zamieni się szybko w morski okręt czy wyścigówkę. Twoje dziecko, które jest miłośnikiem wszelkich pojazdów, na pewno będzie zachwycone i właściwie wykorzysta tego typu dodatki! Możesz je połączyć także z uchwytami i drabinkami – pozwoli to na jeszcze większą inwencję dzieci podczas zabawy w ogrodzie!

Flaga na zamek księżniczki? Obowiązkowo!

Domek w ogrodzie to także ulubione miejsce do zabawy wielu dziewczynek. Wtedy to staje się on najczęściej zamkiem, w którym mieszkają księżniczki w różowych strojach, ale także rycerze, próbujący zdobyć serca wybranek. Twoje dziecko uwielbia takie klimaty? Podczas urządzania domku w ogrodzie nie zapomnij o fladze z księżniczką. To drobny dodatek, który może jednak zmienić naprawdę wiele! W naszym sklepie znajdziesz także flagę w wersji pirackiej – to obowiązkowy dodatek dla miłośników pirackich klimatów! Zamontuj go na dachu domku i zobacz jak Twoje dziecko uwalnia swoją wyobraźnię podczas zabawy!

A może teleskop albo lornetka dla małych odkrywców?

Jeśli jesteś rodzicem dziecka w wieku szkolnym, pomyśl o dodatkach dla małych odkrywców ciekawych świata. Świetnie sprawdzą się tutaj między innymi teleskopy czy lornetki. Zamontujesz je z łatwością, a dziecku zapewnisz świetną zabawę. Do wyboru masz sporo kolorów, wersji czy typów. Z teleskopem domek w ogrodzie może stać się nawet kosmicznym statkiem, prawda? Lornetka natomiast pozwoli na odkrywanie otaczającej dziecko przyrody. Ciekawym rozwiązaniem jest także teleskop z kompasem – to wersja, która ucieszy każdego prawdziwego odkrywcę! Postaw na ciekawe dodatki i spraw, aby domek w ogrodzie był miejscem wspaniałej zabawy niezależnie od wieku i zainteresowań dziecka czy pory roku!

pixel