Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dlaczego warto zbudować własną zjeżdżalnię?

2021-03-26
Dlaczego warto zbudować własną zjeżdżalnię?

Zjeżdżalnia na placu zabaw - podstawowy i niezbędny element

Każdy dobrze wie, że zjeżdżalnia jest nieodzowną atrakcją każdego placu zabaw. Niezależnie od miejsca występowania, zawsze spotkamy tam ślizgawki różnego rodzaju. To absolutnie podstawowy element, który kochają wszystkie dzieci na całym świecie. Prosta zabawa, która polega na swobodnym zjeździe po kawałku tworzywa lub stali, jest przyczyną ogromnej radości i wydziela olbrzymie pokłady endorfin. Wbrew pozorom korzystanie ze zjeżdżalni może być zróżnicowane. W zależności od rodzaju ślizgawki, dostarczyć ona może inne bodźce i emocje. Zjeżdżalnie proste, faliste, tunelowe, stalowe do podestu, z domkiem i wiele więcej. Wyróżniamy ogromną ilość różnych wariacji tej prostej atrakcji, dzięki czemu każde dziecko może cieszyć się świetną zabawą. W zjeżdżalniach wielką zaletą jest fakt, że możemy stworzyć własną, niepowtarzalną ślizgawkę w domu. 

Jak zbudować zjeżdżalnie w domu?

Przede wszystkim musimy wyposażyć się w niezbędne akcesoria takie jak elementy konstrukcyjne, dodatki i narzędzia. Wszystkie niezbędne produkty można zakupić w naszym sklepie internetowym. Na początku musimy określić typ zjeżdżalni. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów:

Samą ślizgawkę można wybrać na naszej stronie. Ogromną zaletą jest dowolność przy doborze dodatków. Możemy stworzyć unikatową atrakcję z tematycznym domkiem, który pozytywnie wpłynie na kreatywność i pomysłowość dzieci. Dodanie tuneli sprawi, że zjeżdżalnia nie będzie służyła tylko do zjeżdżania. Jest również możliwość dołączenia rury strażackiej, zestawu liter i cyfr na matach czy teleskopów oraz telefonów. W ten sposób jesteśmy w stanie stworzyć naszemu dziecku absolutnie niepowtarzalną i jedyną w swoim rodzaju ślizgawkę. 

Dlaczego zbudowanie ślizgawki według indywidualnego pomysłu jest atrakcyjnym rozwiązaniem?

Przede wszystkim dlatego, że stworzymy unikatową atrakcję specjalnie dla naszej pociechy. Maluch z pewnością doceni nasze starania i poświęcenie. Można powiedzieć, że ta ślizgawka jest stworzona dla niego. Dziecko z pewnością ją pokocha i spędzi z nią wiele cudownych i niezapomnianych chwil. Zbudowanie zjeżdżalni jest dziś banalnie proste. Wszystko dzięki naszemu sklepowi internetowemu, w którym znajdują się wszystkie niezbędne elementy i akcesoria.

pixel