Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Czy warto kupić akcesoria na plac zabaw przez internet?

2022-03-07
Czy warto kupić akcesoria na plac zabaw przez internet?

Już niedługo wiosna, świat powoli budzi się do życia i otrzepuje się z zimowego odrętwienia. Czekają nas znowu cieplejsze, dłuższe dni, więcej słońca i chęci do aktywności. Wiosna to także czas, na który czekają nasi milusińscy – ciepło oznacza możliwość zabawy na dworze! Pozostały przedwiosenny czas można spożytkować więc na sprawienie, by nasze pociechy mogły powitać wiosenne zabawy z wielkimi uśmiechami. Jak tego dokonać? Przez budowę dla nich placu zabaw z prawdziwego zdarzenia! Idealnym miejscem, gdzie można wyposażyć taki plac jest sklep internetowy OTITU. Jakie są zalety kupowania akcesoriów na plac zabaw właśnie tam?

Szeroki asortyment

W ofercie sklepu można znaleźć: zjeżdżalnie, huśtawki, elementy do akrobacji (obręcze, trapezy i drążki), elementy wspinaczkowe (kamienie, drabinki, liny czy siatki). Do asortymentu należą akcesoria do domków, a także elementy konstrukcyjne i inne ułatwiające budowę placu, z którego nasza pociecha nie będzie chciała wychodzić.

Gotowe zestawy

Kupowanie huśtawki i dobieranie do niej osobno łańcuchów może powodować stres i opóźniać pracę nad wymarzonym placem dla naszego dziecka. Wiedząc o tym, sprzedawcy OTITU przygotowali gotowe zastawy, takie jak huśtawka gumowa z kompletem łańcuchów ze stali nierdzewnej, czy huśtawka LUX z kompletem łańcuchów ocynkowanych. Dzięki zakupowi w zestawie klient otrzymuje idealnie dobrane do siebie akcesoria. Co więcej, taki zestaw jest tańszy niż suma cen poszczególnych elementów, więc korzyść jest podwójna.

Rabaty

Sklep oferuje rabaty, obniżające ceny poszczególnych produktów. Można je zdobyć nie tylko podczas dużego zamówienia, ale także m.in. przez polubienie strony sklepu na Facebooku i zaobserwowanie profilu na Instagramie.

Bezpieczna zabawa

Bezpieczeństwo użytkowania i najwyższa jakość materiałów użytych do wykonania poszczególnych elementów to kolejna cecha wyróżniająca OTITU. Oferowane w asortymencie produkty spełniają wymogi zawarte w europejskich i krajowych normach, w tym normach PN-EN 1176 i 71.

Jasne zasady wysyłki

Ze względu na duże różnice w gabarytach poszczególnych elementów ceny dostawy różnych produktów na place zabaw mogą się znacząco różnić, co często nie jest klarownie określone jeszcze przed rozpoczęciem transakcji. Na stronie internetowej OTITU, w zakładce dotyczącej informacji o wysyłce zadbano jednak o jasne i wyczerpujące informacje na temat ile będzie kosztowało przesłanie elementów z danej grupy. W przypadku dodatkowych pytań zawsze można się też skontaktować bezpośrednio ze sklepem.

Produkty uznanego producenta

Produkty sprzedawane przez OTITU są produkowane przez najlepszego polskiego producenta wyposażenia placów zabaw – firmę JUST FUN. Ich produkty są badane na zgodność z normami PN-EN1176, PN-EN1177, oraz PN-EN 71. Aktywnie współpracują też z niezależnymi firmami certyfikującymi, m.in. TÜV Rheinland, TÜV SÜD i SGS.

Instrukcje obsługi w wersji cyfrowej

Zgubiona papierowa instrukcja to żaden problem. Na stronie każdego produktu poniżej opisu znajduje się link do pobrania instrukcji użytkowania danego akcesorium w wersji PDF.

Konto użytkownika

Znacznym ułatwieniem dla powracających klientów jest także konto użytkownika. Po krótkiej rejestracji lub połączeniu konta z kontem Facebook Linedin, lub Google dostajemy dostęp do sekcji Moje zamówienia, Historii transakcji, czy Ulubionych.

Łatwy kontakt

Sklep OTITU zachęca do kontaktu w przypadku jakichkolwiek niezrozumiałych kwestii związanych z dostawą, problemów z zamówieniem, czy po potrzeby porady dotyczącej wyboru odpowiedniego akcesorium. Kontakt jest możliwy zarówno przez pocztę elektroniczną jak i telefonicznie.

pixel