Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Bajkowy plac zabaw

2019-08-16
Bajkowy plac zabawKażde dziecko chciałoby mieć kolorowy plac zabaw, na którym będzie mogło wyszaleć się do woli. Możliwości realizacji tego typu obiektów rekreacyjnych jest naprawdę sporo, ale zawsze należy mieć na uwadze to, że oprócz odpowiedniego sprzętu, kluczową kwestią jest zdrowie malucha.

Bajkowo, czyli kolorowo

Wystarczy niewielki teren zielony na działce czy na przydomowym ogródku, aby zorganizować wyjątkowy plac zabaw dla swojego dziecka. Przy wyborze odpowiednich urządzeń i zabawek należy zwracać uwagę na to, aby miały nie tylko ciekawy design, ale też odpowiedni, głęboki i żywy kolor. Dziecko lubi otaczać się radosnymi barwami, dlatego nie można mu odbierać tej przyjemności, kupując zabawki o ciemnym, czy bladym wybarwieniu. Oprócz tego ważna jest także jakość produktów. Wszystko musi być odpowiednio dopasowane, wykonane z najlepszych materiałów, atestowanych i bezpiecznych dla zdrowia malucha. Tylko wtedy można być pewnym, że plac zabaw spełni swoje zadanie w stu procentach.

Piaskownica – typowy must have dla dziecka

Kto z dorosłych będąc dzieckiem chociaż kilka razy nie bawił się z rówieśnikami w piaskownicy? Szczególnie dla maluchów to najlepsza z możliwych form rozrywki, bo w piaskownicy można zorganizować wyjątkową zabawę na długie godziny. Lepienie babek, stawianie zamków z piasku, budowanie tuneli i miasteczek. W naszym sklepie znajdziesz najlepszej jakości piaskownice, które są bezpieczne i mają bardzo atrakcyjne kolory. Które dziecko nie uśmiechnie się na widok mocno zielonej piaskownicy w formie przyjaznego żółwia? Odpowiedni dobór zabawek, wiaderek z plastiku, czy z drewna i łopatek, a także innych akcesoriów do zabawy w piasku sprawi dziecku naprawdę wiele frajdy.

Kolorowe ścianki wspinaczkowe

Można je zainstalować nie tylko dla starszych, ale także maluchy mogą się wspinać na mniejszych ściankach. Taka forma zabawy to nie tylko ogromna radość ze zdrowej rywalizacji i pokonywania własnych słabości, ale też ćwiczenie koordynacji ruchowej i trenowanie pewnego chwytu. Dziecko pokonuje własne lęki słabości, a przy okazji dobrze się bawi. W sklepie OTITU znajdziesz ciekawe zestawy kamyków do wspinaczki w różnych bajkowych kształtach i kolorach. Wystarczy wybrać ten, który najbardziej spodoba się maluchowi, a plac zabaw stanie się jeszcze radośniejszy.

Rozbujane zwierzątka

Kolorowe bujaki przyciągają spojrzenia i zapewniają szczególnie młodszym dzieciom dobrą zabawę na długie godziny. Dawniej były koniki bujane, teraz prym wiodą bujaki na sprężynach, które tak samo jak ścianki wspinaczkowe rozwijają koordynację ruchową. W naszej ofercie znajdziesz kolorowe bujaki wykonane z najlepszej jakości materiałów, które są bardzo bezpieczne i mają różne ciekawe kształty. Bujak Lisek, Dino, Pies, a może Koń lub Motor? Dla każdego dziecka znajdzie się odpowiedni bujak, który z dumą będzie prezentowało na własnym placu zabaw. Oprócz wyżej wymienionych urządzeń warto dokupić kolorowe zjeżdżalnie oraz huśtawki, które są nieodzownym elementem zabawy każdego dziecka. W ofercie OTITU nie brakuje inspiracji na barwne, ciekawe pod względem kształtu urządzenia rekreacyjne dla młodszych i starszych dzieci, które można nabyć w świetnej cenie!

Polecane

pixel